fb
Skip to content Skip to footer
0 items - €0.00 0

Papildomos paslaugos bitininkams

Paslaugos
Kuliame ir džioviname bičių duonelę. Kainos pateiktos už gautą produkcijos kiekį
Gautas kiekis Kūlimas, džiovinimas, kaina:
Iki 10 kg 2,5€/kg
 nuo 11 kg 2 €/kg

Auginu sau ir parduodu KARNIKA ir BAKFASTO bičių motinėles. 

Mano auginamos KARNIKA ir BAKFASTO motinėlės yra dukros išaugintos iš sertifikuotų grynaveislių motinų (Vokietija/Danija)

Karnika bitės, nepiktos, gerai žiemoja, ekonomiškai naudoja žiemos maistą, pavasarį anksti stiprėja, todėl gerai išnaudoja pavasarinį medonešį. Medų dengia baltai. Ne vagilės, gerai orientuojasi ieškodamos medingųjų augalų, atsparesnės lipčiaus toksikozei. Medų pila į lizdą ir meduves.Neblogai lanko raudonuosius dobilus, bet medaus iš jų surenka mažiau už Kaukazo bites.

Bakfato bitės labai ramios, darbščios, nespietlios, atsparesnės nozematozei ir erkėms. Silpnai gamina bičių pikį, vasarą augina daugiau perų net jei yra badmetis, nemėgsta lizdo pertvarkymų, linkusios vagiliauti. Žiemą suvartoja daugiau maisto. Pavasarį stiprėja adekvačiai oro sąlygoms, todėl jei buvo silpna šeima – pavasarinio medaus neturėsite.

Priimame užsakymus iš norinčių įsigyti naujas bičių šeimas su KARNIKA arba BAKFASTO apvaisintomis bičių motinėlėmis.

KARNIKA motinėlės yra dukros išaugintos iš sertifikuotų grynaveislių motinų (Vokietija)

BAKFASTO motinėlės yra dukros išaugintos iš sertifikuotų grynaveislių motinų (Danija)

5 lizdinių dadano rėmų bičių šeima su nauja bičių motinėle –60Eur. Užstatas 10Eur. Jei atvežama(os) spietinė (ės) – užsatato palikti nereikia.  Šeimų į kitus miestus nesiunčiame.  Pirmosios šeimos gali būti atiduodamos į naujus namus nuo birželio 8d. 

Bičių šeimą sudaro –  viso 5 dadano rėmeliai su perais ir maistu.  Ji atiduodama pakankamai stipri – paprastai parsivežus iki 8-10 rėmų sustiprėja per dvi savaites, todėl didelė tikimybė, jog prineš meduvę medaus. Turiu ne mažai gerų atsiliepimų iš pirkusių bitininkų. 

Užsakymai priimami nuo kovo 15d.

Telefonas: 8 (687) 88397

el.p.  andrius@bitija.lt

X